Po ludzku do sprzedaży – słuchamy, pomagamy, edukujemy

Nasze wartości

Motywator sprzedaży to 3 elementy:

Jesteśmy architektami biznesu

Pomagamy zaprojektować rozwój Twojej firmy

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni na harmonijne życie i pasjonującą pracę

O nas

Angelika

Certyfikowany coach ICF oraz praktyk metod NLP i NVC, trener skutecznej sprzedaży i efektywnej komunikacji, dyplomowany pedagog ze specjalizacją nauczycielską. 11 lat doświadczenia w sprzedaży, na stanowiskach handlowych i managerskich i trenerskich w korporacjach. Za sobą ma już ponad 2000 godzin grupowych warsztatów oraz ponad 1000 godzin indywidualnych treningów rozwojowych. Pasjonatka pracy z wizją, metaforą i symbolem w sprzedaży, towarzysząca klientowi w podróży poza jego strefę komfortu. Miłośniczka wspierania w zmianie i intensywnym rozwoju w praktycznych sytuacjach sprzedażowych.

Paulina

Trener sprzedaży, praktyk metod NLP, dyplomowany Trener biznesu. Wiedzę swoją zdobywała w Szkole Wyższej Psychologii społecznej - ukończyła psychologię ze specjalizacją coachingową oraz Akademię Trenera Biznesu. 13 lat doświadczenia w sprzedaży, na stanowiskach handlowych, managerskich , kierowniczych i szkoleniowych. Pasjonatka treningów on the job i spotkań rozwojowych w formie warsztatów. Przeprowadziła ponad 2000h szkoleń wdrożeniowych, produktowych, z kompetencji miękkich oraz warsztatów z zakresu sprzedaży jak i efektywnej komunikacji. Przepracowała ponad 4000 h na spotkaniach indywidualnych z handlowcami pomagając rozwijać kompetencje zdobyte podczas szkolenia, oraz te, które dopiero odkrywali, W jej słowniku "nie da się" nie istnieje - wszystko jest kwestią czasu i przyjętej strategii. Uwielbia gotować i jeździć na rolkach.

Sandra

Certyfikowany trener biznesu i sprzedaży. Absolwentka Akademii Trenerów. Sprzedaży Development Partners. Certyfikowany Coach ICF. Z wykształcenia inżynier produkcji. Ze sprzedażą związana od 10 lat. Obecnie realizuje się na stanowisku Trenera Wewnętrznego w jednej z największej firm z branży OZE. Największą wartością dla niej jest człowiek i zdrowa komunikacja. Bardziej od wykładów, ceni sobie pracę warsztatową, bo to na nich wydobywa z uczestnika to, co najlepsze. W myśl zasady: "jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę", wraz ze swoimi Klientami dąży do udoskonalenia ich umiejętności sprzedażowych jak i interpersonalnych.Marek

Certyfikowany trener biznesu IES, absolwent szkoły biznesu Grupa SET. Z wykształcenia ekonomista, a z zamiłowania przedsiębiorca. Karierę zawodową stawiał już w wieku 18 lat, pracując na różnych stanowiskach związanych ze sprzedażą i zarządzaniem. Od 2016 rok rozwija sukcesywnie własną firmę zajmującą się doradztwem w obrocie nieruchomościami oraz budownictwem. Fan podcastów i audiobooków.

Marcin

Certyfikowany trener biznesu IES, absolwent szkoły biznesu Grupa SET. Ze sprzedażą związany od 2009 roku. Swoje doświadczenie zdobywał jako handlowiec i manager w takich branżach jak finanse, szkolenia, motoryzacja oraz start- up. Założyciel Motywatora Sprzedaży. Prywatnie tancerz i pasjonat czytania książek opartych na neuro-nauce i badaniach naukowych.

Kamil

Charyzmatyczny lider. 10 lat spędzonych na sprzedaży w międzynarodowej firmie nauczyło go, czym jest motywacja oraz sprzedaż ;) Zarządzał zarówno kilku osobowymi zespołami, ale i kilkunastoma managerami. Ponad 4 000 godzin doświadczenia w prowadzeniu rozmów, delegowaniu, motywowaniu i zapalaniu ludzi do zmian.
Aktualnie w trakcie certyfikacji Coach ICF, 4 rok studiów na kierunku Psychologia na Uniwersytecie SWPS.
Pasjonat poszukiwania sedna, odkrywania swoich talentów, miłośnik praktyk wschodu oraz holistycznego podejścia do człowieka. Jego motto to Sky Is The Limit. Ponadto w życiu łączy takie role jak Mąż, Ojciec, Facet, Włóczykij oraz Lider – to dopiero wyzwanie!

Henryk

Wiecznie uśmiechnięty charyzmatyczny handlowiec, który swoją karierę zaczął w wieku 20 lat. Spędził kilka lat na różnych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach gdzie mógł się pochwalić wyróżnieniami za swoją pracę. Jak sam mówi "każdy mój klient to mój nowy najlepszy przyjaciel", i z tą myślą dalej poszukuje wyzwań i nowych doświadczeń w handlu. Prywatnie uwielbia zwiedzać, czytać książki, gotować czy spędzać czas na grze planszowej z przyjaciółmi.

Usługi

AUDYT - Diagnozujemy stan faktyczny przedsiębiorstw za pomocą konsultacji przeprowadzanych przez naszych trenerów. Na tej podstawie układamy skuteczne procesy w firmie z myślą o celach biznesowych Twojej firmy. Dzięki temu wiesz w jakich obszarach zarządzania i sprzedaży potrzebujesz naszego wsparcia

Rodzaje szkoleń

Sprzedażowe (telefoniczna, bezpośrednia)

Managerskie

Kompetencje miękkie

Wartości dodane

Rekrutacja pracowników sprzedaży na każdym szczeblu

Budowanie zespołów sprzedaży od zera

Coaching

Superwizje sprzedażowe i managerskie. Praktyczny trening na stanowisku pracy (On the Job Training)

Kontakt

Adres

STF Wrocław Spółka z. o.o.
Ul. Krzywoustego 320
51-312 Wrocław
E-mail: motywatorsprzedazy@gmail.com

Facebook Grupa Facebook

Imię i nazwisko *:
Numer telefonu *:
Adres e-mail *:
Branża:
Dodatkowe informacje:
* Akceptuję polityke prywatoności oraz regulamin
Chcę otrzymywać informacje o produktach i usługach drogą elektroniczną
Chcę otrzymywać informacje o produktach i usługach drogą telefonicznąAngelika

+48 793 612 399

Marek

+48 783 968 492

Marcin

+48 667 326 542